O Nas

img

Kompleksowa organizacja imprez

Zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń sportowych i rekreacyjnych.

Pomiar czasu

Niezawodny elektroniczny pomiar czasu na zawodach sportowych to podstawa profesjonalnie zorganizowanej imprezy

Doświadczenie

Czołówce firm zajmujących się pomiarem czasu.

Zapytaj o ofertę

Wypełnij w formularzu niezbędne pola, a my przedstawimy ofertę obsługi twojego wydarzenia.

Firma Herkules powstała w 2015 roku, a jej misją była kompleksowa organizacja najwyższej jakości imprez sportowych na całym świecie.

Zespół złożony z osób związanych ze sportem, daje perspektywy uczestnictwa w wielu ekscytujących wydarzeniach na różnych poziomach zaawansowania – od amatorów po profesjonalistów! Posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń sportowych, co jest gwarancją, że doradzą i pomogą zorganizować i przeprowadzić wydarzenie od A do Z.

Łączymy profesjonalną obsługę i nowoczesne technologie dla najlepszego możliwego doznania zawodników i obserwatorów. Zapewniamy jedną z najlepszych usług w branży pomiarów czasu: szybki i sprawdzony system pomiaru czasu Holenderskiej firmy MyLaps, który pozwala na żywo śledzić wyniki zawodów w internecie oraz na telebimach, monitorach wynikowych w miejscu zawodów

Firma Herkules jest w czołówce firm zajmujących się pomiarem czasu. Obsługiwała takie wydarzenia jak: Mistrzostwa Świata Nordic Walking, Mistrzostwa Europy Nordic Walking, Wyścigi Kolarskie Velo Baltic, Mistrzostwa Polski na Rolkach, cykl zawodów triathlonowych Evo Triathlon, czy Puchar Polski Nordic Walking od 2015 roku. Rocznie obsługujemy ok. 130 wydarzeń sportowych.

facebook
instagram