6 września 2017

Pomiar czasu

Pomiar czasuPomiar czasu

Technologia pomiar czasu ChampionChip firmy MYLAPS sprawdziła się na setkach tysięcy imprez sportowych na całym świecie. Przez swoją niezawodność na poziomie 99,9% wciąż wykorzystywana jest na wielu średnich i dużych zawodach sportowych.

Elektroniczny pomiar czasu wykonujemy za pomocą systemu czipów zwrotnych mocowanych do obuwia. Pomiar czasu może być dokonywany netto, brutto oraz indywidualnie dla każdego zawodnika.

Wyniki online na platformie wynikowej publikujemy w wersji: netto (rzeczywisty czas biegu mierzony od przekroczenia linii startu do przekroczenia mety), brutto (czas mierzony od wystrzału startera do przekroczenia mety). Przed przystąpieniem do rywalizacji weryfikacja zawodników następuje w biurze zawodów na monitorze.

 

Każdy uczestnik po zakończeniu rywalizacji może sprawdzić swój wynik na monitorach wynikowych, tuż po przekroczeniu linii mety poprzez dotknięcie chipem do czytnika.

Klasyfikacje według wcześniej ustalonych kategorii i rodzaju mierzonego czasu online. Dekoracje można wykonywać jeszcze w trakcie rywalizacji zawodników.

Zawodnicy po zakończeniu zawodów otrzymują SMS ze swoim wynikiem.

Każdy zawodnik może na platformie wynikowej swoją wizytówkę wynikową udostępnić na portale społecznościowe.

 

W celu umówienia się na organizację imprezy sportowej zapraszam do kontaktu