26 września 2017

Kalendarz imprez

Archiwum wydarzeń

    Dysc. Data Dystans Wydarzenie
    Bieg
20/07/2019
sobota
Ustka
10 km
BIEG IV USTECKIEJ KRÓWKI 10 km
    Nordic Walking
21/07/2019
niedziela
Wągrowiec
10 km
Puchary Regionalne Nordic Walking - 10km
    Nordic Walking
21/07/2019
niedziela
Wągrowiec
5 km
Puchary Regionalne Nordic Walking - 5km
    Bieg Nordic Walking
24/07/2019
środa
Ustronie Morskie
2,5 i 5 km
Bieg Śniadaniowy
    Bieg
25/07/2019
czwartek
Koszalin
Letnia Mila
    Triathlon
27/07/2019
sobota
Chmielno
Triathlon Chmielno - dzieci
    Triathlon
28/07/2019
niedziela
Chmielno
0,95 km x 45 km x 10,55 km
Triathlon Chmielno 2019 - 1/4 - indywidualnie
    Triathlon
28/07/2019
niedziela
Chmielno
0,95 km x 45 km x 10,55 km
Triathlon Chmielno 2019 - 1/4 sztafety
    Triathlon
28/07/2019
niedziela
Chmielno
0,475 km x 22,5 km x 5,275 km
Triathlon Chmielno 2019 - 1/8 - indywidualnie
    Triathlon
28/07/2019
niedziela
Chmielno
0,475 km x 22,5 km x 5,275 km
Triathlon Chmielno 2019 - 1/8 sztafety
    Nordic Walking
28/07/2019
niedziela
Skrwilno
10 km
Puchary Regionalne Nordic Walking - 10km
    Nordic Walking
28/07/2019
niedziela
Skrwilno
5 km
Puchary Regionalne Nordic Walking - 5km
    Bieg
03/08/2019
sobota
Ustka
10 km
Ustecka Dziesiątka z Hakiem - X Bieg Leśno - Plażowy
    Bieg
08/08/2019
czwartek
Koszalin
Letnia Mila
    Nordic Walking
10/08/2019
sobota
Osielsko
21,1 km
Puchar Polski Nordic Walking - 21,1km
    Nordic Walking
10/08/2019
sobota
Osielsko
10 km
Puchar Polski Nordic Walking - 10km
    Nordic Walking
10/08/2019
sobota
Osielsko
5 km
Puchar Polski Nordic Walking - 5km
    Bieg Nordic Walking
11/08/2019
niedziela
Jastrowie
5,3 km
I Bieg Wolności - Bieg Charytatywny dla Oliwki
    Bieg
11/08/2019
niedziela
Koszalin
Bieg Herkulesa
    Bieg
15/08/2019
czwartek
Koszalin
5km i 10km
DecaRun 5km, 10km
    Rolki
17/08/2019
sobota
Gdańsk
125 m
XI Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy - Junior F - 2013 i młodsi - dystans 125m
    Rolki
17/08/2019
sobota
Gdańsk
250 m
XI Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy - Junior E - 2011 - 2012 - dystans 250m
    Rolki
17/08/2019
sobota
Gdańsk
500 m
XI Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy - Junior D - 2009 - 2010 - dystans 500m
    Rolki
17/08/2019
sobota
Gdańsk
750 m
XI Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy - Junior C - 2007 - 2008 (Młodzik) - dystans 750m
    Rolki
17/08/2019
sobota
Gdańsk
10730 m
XI Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy - Bieg Fitness
    Rolki
17/08/2019
sobota
Gdańsk
21230 m
XI Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy - Bieg główny na dystansie 21 230m
    Rolki
17/08/2019
sobota
Gdańsk
42230 m
XI Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy - Bieg główny na dystansie 42 230m
    Nordic Walking
18/08/2019
niedziela
Śrem
10 km
Puchary Regionalne Nordic Walking - 10km
    Nordic Walking
18/08/2019
niedziela
Śrem
5 km
Puchary Regionalne Nordic Walking - 5km
    Bieg
22/08/2019
czwartek
Koszalin
Letnia Mila
    Nordic Walking
24/08/2019
sobota
Potęgowo
21,1 km
Puchar Polski Nordic Walking - 21,1km
    Nordic Walking
24/08/2019
sobota
Potęgowo
10 km
Puchar Polski Nordic Walking - 10km
    Nordic Walking
24/08/2019
sobota
Iżewsk
Puchar Narodów
    Nordic Walking
24/08/2019
sobota
Potęgowo
5 km
Puchar Polski Nordic Walking - 5km
    Bieg
24/08/2019
sobota
Ustka
10 km
BIEG V BURSZTYNOWY 10 km
    Bieg
25/08/2019
niedziela
Sierakowo Sławieńskie
Bieg Hobbitów
    Bieg
31/08/2019
sobota
Okonek
Cross na Wrzosach
    Triathlon
01/09/2019
niedziela
Krynica Morska
0,95 km x 45 km x 10,55 km
Triathlon Krynica Morska 2019 - 1/4 - indywidualnie
    Triathlon
01/09/2019
niedziela
Krynica Morska
0,95 km x 45 km x 10,55 km
Triathlon Krynica Morska 2019 - 1/4 - sztafety
    Triathlon
01/09/2019
niedziela
Krynica Morska
0,475 km x 22,5 km x 5,275 km
Triathlon Krynica Morska 2019 - 1/8 - indywidualnie
    Triathlon
01/09/2019
niedziela
Krynica Morska
0,475 km x 22,5 km x 5,275 km
Triathlon Krynica Morska 2019 - 1/8 - sztafety
    Bieg
07/09/2019
sobota
Słupsk
Bieg Przełajowy im. chor. sztab. Tadeusza Kloskowskiego
    Nordic Walking
07/09/2019
sobota
Gomel
10 km
СХ 07.09.2019 г. IV etap Pucharu Republiki Białoruś – 10 km
    Nordic Walking
07/09/2019
sobota
Gomel
5 km
СХ 07.09.2019 г. IV etap Pucharu Republiki Białoruś – 5 km
    Bieg
07/09/2019
sobota
Gomel
10 km
Bieg 07.09.2019 r. IV Etap Puchar Jesienny - 10 km
    Bieg
07/09/2019
sobota
Gomel
5 km
Bieg 07.09.2019 r. IV Etap Puchar Jesienny - 5 km
    Nordic Walking
14/09/2019
sobota
Hajnówka
21,1 km
Puchar Polski Nordic Walking - 21,1km
    Nordic Walking
14/09/2019
sobota
Hajnówka
10 km
Puchar Polski Nordic Walking - 10km
    Nordic Walking
14/09/2019
sobota
Hajnówka
5 km
Puchar Polski Nordic Walking - 5km
    Bieg
14/09/2019
sobota
Ustka
21.1 km
XXIV Półmaraton Słowiński Rowy-Ustka 2019
    Bieg
18/09/2019
środa
Koszalin
IV Otwarte Mistrzostwa Koszalina - 5 000m
    Bieg
21/09/2019
sobota
Bytów
100-1000 m
Festyn Biegowy BIEGAJ Z GOCHEM - biegi dzieci
    Bieg
21/09/2019
sobota
Bytów
2009 m
Festyn Biegowy BIEGAJ z GOCHEM - BIEG 2009
    Bieg
21/09/2019
sobota
Bytów
10010 m
Festyn Biegowy BIEGAJ z GOCHEM - DYCHA NIE DYCHA
    Bieg
21/09/2019
sobota
Gdańsk
Ląduj na Osowej
    Bieg
21/09/2019
sobota
Bytów
42195 m
Festyn Biegowy BIEGAJ z GOCHEM - Maraton na bieżni
    Bieg
28/09/2019
sobota
Ustka
10 km
Bieg VI GP - Bieg z Mowi - 10 km
    Bieg
29/09/2019
niedziela
Sierakowo Sławieńskie
Bieg Hobbitów
    Bieg
06/10/2019
niedziela
Biały Bór
400-800m
Biegi dzieci i młodzieży Cross Centaura
    Bieg
06/10/2019
niedziela
Biały Bór
10 km
Bieg Centaura 10km
    Bieg
06/10/2019
niedziela
Biały Bór
5 km
Bieg Centaura 5km
    Nordic Walking
06/10/2019
niedziela
Biały Bór
5 km
Nordic Walking 5km Cross Centaura
    Nordic Walking
12/10/2019
sobota
Minsk
10 km
СХ 12.10.2019 г. Finał Pucharu Republiki Białoruś 10 km
    Nordic Walking
12/10/2019
sobota
Minsk
5 km
СХ 12.10.2019 г. Finał Pucharu Republiki Białoruś 5 km
    Bieg
12/10/2019
sobota
Minsk
10 km
Bieg 12.10.2019 r. Finał Pucharu - 10 km
    Bieg
12/10/2019
sobota
Minsk
5 km
Bieg 12.10.2019 r. Finał Pucharu - 5 km
    Bieg
13/10/2019
niedziela
Gdańsk
Bieg Oliwski
    Bieg
19/10/2019
sobota
Solina
13 km, 6 km
Bieszczadzki Weekend Biegowy 13km, 9km
    Bieg
20/10/2019
niedziela
Solina
23 km
Bieszczadzki Weekend Biegowy 23 km
    Bieg
31/10/2019
czwartek
Słupsk
Bieg Halloweenowy
    Bieg
02/11/2019
sobota
Okonek
Bieg Niepodległości
    Bieg
09/11/2019
sobota
Koszalin
Bieg Niepodległości
    Bieg
01/12/2019
niedziela
Koszalin
Bieg Mikołajkowy
    Bieg
07/12/2019
sobota
Słupsk
Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego
    Bieg
28/12/2019
sobota
Koszalin
Bieg Sylwestrowy